فال شمع | فال شمع امروز

  فال شمع امروز 14 تیرماه | فال شمع 14 تیرماه شما چه چیزی نشان میدهد؟

  فال شمع روزانه خود را در سایت گشتنی نیوز بخوانید.

  فال شمع امروز 14 تیرماه | فال شمع 14 تیرماه شما چه چیزی نشان میدهد؟
  کدخبر : 12916
  پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

  فال شمع هم مانند فال های دیگر مثل فال تاروت کبیر و غیره  در جامعه امروز ما رواج پیدا کرده‌است. فال شمع از طریق اشکالی که اشک‌های شمع در آب ایجاد می‌کند توسط شخصی خاص و با تجربه در این زمینه تعبیر می‌شود. برخی برای تعبیر فال شمع  نیز اشکالی که موقع آب شدن شمع ایجاد می‌شود و یا رنگ نور شمع را به موضاعات خاصی ارتباط داده‌اند. فال شمع تنها یک بهانه است همه  اتفاقات خوب و بد فقط در نظر ایزد توانا مشهود است و این نعمتی است تا نظم طبیعت پابرجا و زیبا بماند. فال شمع روزانه خود را میتوانید در سایت گشتنی نیوز بخوانید.

  فال شمع روزانه متولدین فروردین

  زود از کوره در می روید و تندخو و عصبی شده اید. با این رفتار ممکن است دوستان و نزدیکان خود را برنجانید و از خود دور کنید. خونسردز خود را حفظ کنید.

  فال شمع روزانه متولدین اردیبهشت

  تصمیم دارید کار بزرگی انجام دهید. تردید و نگرانی را از خود دور کنید.همه جوانب را بسنجید تا توفیق یابید.

  فال شمع روزانه متولدین خرداد

  به شما نیرنگ می زنند و به دنبال بی اعتبار کردن شما هستند. تز دوستان ناباب دوری کنید و با عقل و منطق به کارهای خود بپردازید. اختیاط را از دست ندهید.

  شمع روزانه متولدین تیر

  دچار دردسر و گرفتاری شده اید که برای رفع آن باید به مذاکره و گفتگو با دیگران بپردازید. مشورت را فراموش نکنید و از دیگران کمک بگیرید.

  فال شمع روزانه متولدین مرداد

  به فکر جمع کردن مال هستید و دچار خساست می شوید. به خاطر همین خصوصیت نیز از جانب دیگران طرد می شوید. در رفتار خود تجدید نظر کنید.

  فال شمع روزانه متولدین شهریور

  کار و تلاش پیگیرانه و توام با خلاقیا شما به ثمر می رسد و در ازای آن پاداش خوبی به شما داده می شود باید به استعدادهای خود بیشتر ایمان بیاورید. 

  فال شمع روزانه متولدین مهر

  مشکلات زیادی را بر دوش خود حمل می کنید. از هر طرف با بدبیاری روبرو می شوید. اما نباید کنترل خود را از دست بدهید. با صبر و پشتکار قادر خواهید بود بر آنها غلبع کنید. 

  فال شمع روزانه متولدین آبان

  همواره در ناز و نعمت و راحتی زندگی کرده اید و همین امر باعث تن پروری و سستی شما شده است که می تواند مشکلاتی را برایتان بوجود آورد.

   فال شمع روزانه متولدین آذر

  خبرهای خوب و مهمی دریافت می کنید. جشن و شادی و ازدواج در راه دارید. امکان وقوع مشاجره و دعوا نیز هست.

  فال شمع روزانه متولدین دی

  مراقب باشید چون می خواهند شما را فریب دهند. از دشمنان دوست نما پرهیز کنید. کمی رازدار باشید و اسرار خود را برای همه بازگو نکنید چون ممکن است از آن سواستفاده کنند.

  فال شمع روزانه متولدین بهمن

  با یک دوست قدیمی ملاقات غیر منتظره ای خواهید داشت و به یاد یک عشق قدیمی می افتید. در کار و حرفه خود نیز پیشرفت می کنید و حقوق و مزایای شما افزایش می یابد.

  فال شمع روزانه متولدین اسفند

  به زودی در مدتی کوتاه صاحب مال و ثروت فراوانی می شوید. بر تلاش خود بیفزایید

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر: