فال تاروت | فال تاروت روزانه

  فال تاروت کبیر 31 خرداد ماه | فال تاروت کبیر 31 خردادماه شما چه چیزی نشان میدهد؟

  فال تاروت کبیر روزانه خود را در سایت گشتنی نیوز بخوانید.

  فال تاروت کبیر 31 خرداد ماه | فال تاروت کبیر 31 خردادماه شما چه چیزی نشان میدهد؟
  کدخبر : 12608
  پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

  از گذشته فال تاروت را وسیله‌ای برای پیشگویی قلمداد می‌کنند. فال تاروت  دارای ۲۱ خال حکم متمایز ویک کارت به نام «دلقک» نیز می‌باشد.فال تاروت از ۴ دسته خال که هر کدام شامل ۱۰ کارت شماره دار (از آس تا ۱۰) و ۴ کارت تصویر دار است، تشکیل می‌شود. کارت‌های خال فال تاروت  در واقع معادل کارت‌های شاه، بی بی و سرباز  پاسور است. در ادامه میتوانید فال تاروت روزانه خود را در سایت گشتنی نیوز بخوانید.

  فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

  کارت برج : در حال حاضر تغییرات بسیاری در زندگیتان دارند اتفاق می افتند. هر چند بسیاری از این تغییرات مثبت هستند، اما سختی هایی که اکنون برای رسیدن به نتایج مثبت آنها باید تحمل کنید به نظرتان دشوار می رسند. تسلیم نگرانی هایتان نشوید و قدم به قدم پیش بروید تا کارها به مرور زمان روبراه شوند. اگر سنگ ها را یکی یکی از جلوی پایتان بردارید راهی هموار برای خود فراهم خواهید کرد.

  فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

  کارت اعتدال : شروع های تازه و فرصت های جدید در راه هستند و روح ماجراجویتان بسیار هیجان زده و پر شور و نشاط است، اما از سویی نیز دلتان می خواهد ثبات زندگی خود را حفظ کرده و با ریسک کردن آرامش خود را بهم نزنید. اگر حساب شده پیش بروید و بی گدار به آب نزنید هیچ مشکلی برایتان به وجود نخواهد آمد و همه کار به خوبی پیش خواهد رفت. امروز برخی اطلاعات به دست خواهید آورد که شما را شگفت زده کرده و شرایط فعلی زندگیتان را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

  فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

  کارت ارابه : امروز به فکر ایجاد تغییراتی بزرگ در زندگیتان هستید و شاید حتی به نقل مکان کردن و رفتن به محله و خانه جدیدی فکر کنید. اگر مجرد هستید شاید دلتان بخواهد رابطه عاطفی جدیدی را شروع کرده و یا حتی به طور جدی به ازدواج فکر کنید. تغییرات همیشه همراه با استرس و نگرانی هستند، اما خیالتان از این که این تغییرات برایتان نتایج خوبی خواهند داشت راحت باشد.

  فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

  کارت ماه : تغییرات مثبتی در روابط فعلیتان به وجود خواهند آمد، اگر این رابطه کاری است به توافق جدیدی خواهید رسید که وعده موفقیت و کسب منافع مادی قابل توجهی را برای شما به همراه خواهد داشت. اگر هم پای روابط عاطفی در میان باشد همه چیز آنقدر خوب و فوق العاده به نظر می رسد که شاید حتی تصمیم بگیرید رابطه خود را رسمی تر کرده و وارد مرحله جدیدی شوید. هر رابطه جدیدی هم که امروز آغاز کنید خیلی خوب خواهد بود و آینده روشنی در انتظار آن خواهد بود.

  فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

  کارت شیطان : امروز احساس می کنید نیاز دارید به جای آن که ساعت های طولانی کار کنید، وقتتان را با دوستانتان بگذرانید و از آنها عقب نمانید. هرچند این ایده خیلی وسوسه کننده به نظر می رسد، ولی نمی توانید امروز را تعطیل کنید و کارهای زیادی برای انجام دادن دارید. آیا این اواخر رژیم غذایی جدیدی را آغاز کرده و یا ورزش کردن را شروع کرده اید؟ امروز وقتی جلوی آینه قرار بگیرید نتیجه این تغییرات را به طور محسوس و قابل لمسی مشاهده خواهید کرد. به تلاش هایتان ادامه بدهید و اگر سرعت پیشرفتتان زیاد نبود نا امید نشوید.

  فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

  کارت پاپ : آیا به فکر تغییر مکان، ادامه تحصیل و یا انتخاب یک شغل جدید هستید؟ در حال حاضر تعداد کارهایی که برای شما غیر ممکن هستند انگشت شمارند. اگر نیتتان جدی است تمام تلاش خودتان را بکنید و خیالتان از آینده کاری که انجام می دهید راحت باشد. البته دقت کنید پیش از آن که دست به کار شوید اطلاعات کافی را در این رابطه به دست بیاورید. هرچند در حال حاضر مسائل موجود در رابطه عاطفیتان ذهن شما را به خود مشغول کرده اند، ولی امروز مسائل مهمتری برای رسیدگی دارید.

  فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

  کارت ملکه : امروز در خانه تان منتظر اتفاق تازه ای باشد. شاید ناگهان مهمانی از راه برسد که قصد دارد برای مدتی در خانه شما اقامت داشته باشد، شاید هم درگیر تغییر دکوراسیون و خرید وسایل جدید برای منزلتان باشید. در هر حال این تغییرات اگر در ابتدا باعث بهم ریختگی نظم منزلتان شوند، در نهایت اثرات مثبتی روی زندگیتان خواهند داشت. منتظر اتفاقاتی خوب و خوشایند باشید.

  فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

  کارت چرخ سرنوشت : اخبار بسیار خوبی از طرف یکی از اعضای خانواده و یا همسایگانتان به گوشتان خواهند رسید. این موضوع شاید در ارتباط با مسائل مادی و یا فرصتی جدید برای شما باشد. پس از شنیدن این اخبار احساس شور و هیجانی وجودتان را فرا گرفته و احساس می کنید که کارهای زیادی برای انجام دادن دارید و باید در این رابطه برخی تماس های تلفنی بگیرید.آینده بسیار روشن به نظر می رسد، خوشحال باشید!

  فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:کارت کیمیاگر : امروز ممکن است فرصتی برای کسب درآمد بیشتر برای شما به وجود بیاید که به احتمال زیاد از طریق یکی از دوستان مؤنثتان برایتان فراهم خواهد شد. این پروژه هر چند موقتی و کوتاه مدت است می تواند هم برای شما مفرح و لذت بخش باشد و هم منافع مادی و غیر مادی بسیاری برایتان به همراه داشته باشد. شاید فکر کنید روز خوبی را در محیط کارتان خواهید داشت و همه چیز خیلی روبراه خواهد بود، ولی در عمل با این همه باری که بر دوش دارید و باید به آنها رسیدگی شود، این کار چندان راحت نخواهد بود.

  فال تاروت فردا برای متولدین دی:

  کارت خورشید : امروز برای شما روز شروع های تازه است. موفقیت های گذشته تان احساس اعتماد به نفس بیشتری را همراه با خوش بینی و شور و هیجان نسبت به آینده را در وجود شما زنده کرده اند. سفری در انتظار شما است که فرصتی برای ادامه تحصیل را برای شما فراهم خواهد کرد. در زمینه روابط عاطفی نیز اوضاع به نسبت مساعد به نظر می رسد و اوضاع به خوبی پیش خواهد رفت. امروز تغییراتی که مدت ها دلتان می خواسته ولی جسارت کافی برای انجام آنها را نداشته اید در ظاهر خود ایجاد کنید.

  فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

  کارت ستاره : اگر هیچ گاه توانایی خودتان را در انجام کارهای هنری نسنجیده اید، امروز همان روزی است که منتظرش بودید. نبوغ و خلاقیت شما در اوج خود قرار دارد و حس زیبایی شناسیتان بسیار قوی است. اگر خودتان جسارت کافی برای انجام این کار ندارید در کلاس های هنری ثبت نام کنید و از این طریق فعالیت هنری خود را آغاز کنید. با این کار می توانید دوستان تازه ای هم پیدا کرده و ساعت های بسیار خوبی را در کنار آنها بگذرانید.

  فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

  کارت عشاق : احتمال دارد به طور ناگهانی با انفجار احساسات یکی از اطرافیانتان مواجه شوید که می خواهد خشم و اضطراب خود را بر سر شما خالی کند. البته که باید دیگران را درک کنید، اما نباید خودتان را در این راه قربانی کنید. امروز ممکن است با شخصی آشنا شوید که می تواند روزی به عشق زندگیتان تبدیل شود. به احتمال زیاد این شخص را در حین انجام فعالیت های گروهی خواهید دید و بلافاصله هم به دلتان خواهد نشست. این شخص باهوش، جذاب، خوش قلب است. اگر شخص دیگری در قلبتان نیست این فرصت را از دست ندهید.

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر: