فال تاروت | فال تاروت کبیر روزانه

فال تاروت کبیر 12 خرداد ماه | فال تاروت کبیر 12 خرداد ماه شما چه چیزی نشان میدهد؟

فال تاروت کبیر روزانه خود را در سایت گشتنی نیوز بخوانید.

فال تاروت کبیر 12 خرداد ماه | فال تاروت کبیر 12 خرداد ماه شما چه چیزی نشان میدهد؟
کدخبر : 12221
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

از گذشته فال تاروت را وسیله‌ای برای پیشگویی قلمداد می‌کنند. فال تاروت  دارای ۲۱ خال حکم متمایز ویک کارت به نام «دلقک» نیز می‌باشد.فال تاروت از ۴ دسته خال که هر کدام شامل ۱۰ کارت شماره دار (از آس تا ۱۰) و ۴ کارت تصویر دار است، تشکیل می‌شود. کارت‌های خال فال تاروت  در واقع معادل کارت‌های شاه، بی بی و سرباز  پاسور است. در ادامه میتوانید فال تاروت روزانه خود را در سایت گشتنی نیوز بخوانید.

فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

کارت ابله : امروز شما آنقدر روی انجام کارها به بهترین شکل ممکن تمرکز می کنید که ممکن است در جزئیات غرق شده و با مشغول کردن خودتان با کارهای کوچک و نه چندان با اهمیت از اصل قضیه غافل شوید. به همین دلیل هم باید بسیار دقت کنید که در عین پرداختن به جزئیات در رفتار و عملکردتان اعتدال را رعایت کنید. اکنون زمانی فوق العاده برای بهبود بخشیدن به مهارت های قبلیتان و کسب دانش و مهارت های جدید است.

فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

کارت جهان : این که برای انجام کاری اطلاعات کافی در رابطه با آن را جمع آوری کنید خیلی خوب است، اما نباید آنقدر غرق کسب اطلاعات کافی در مورد آن شوید که از اصل کار باز بمانید و عملکرد خوبی از خودتان نشان ندهید. این که شما تا این حد به مسئولیت ها و وظایفی که به عهده تان گذاشته شده است اهمیت می دهید قابل تحسین است، با این حال حتما باید زمانی را هم به خودتان اختصاص دهید. شما زندگی نمی کنید که کار کنید، بلکه کار می کنید که زندگی کنید، پس از زندگی غافل نشوید.

فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

کارت ملکه : پرداختن به روابطی که با خانه و خانواده تان دارید می تواند احساسات و افکار ضد و نقیضی را در بر بگیرد، با این حال شاید بهتر باشد در پرداختن به مسائل خانوادگی بیشتر به احساساتتان گوش فرا دهید تا آنچه عقلتان به شما حکم می کند. این که شما برای انجام کارهای مختلف شور و هیجان دارید خیلی خوب و قابل تحسین است، اما باید متوجه مرز بین شور و هیجان و بیش فعالی را تشخیص دهید!

فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

کارت برج : با وجود این که خودتان فکر می کنید سرتان خیلی شلوغ است، به زودی کارها و مسئولیت هایتان حتی از این بیشتر نیز خواهند شد و حتی وقت کافی برای سر خاراندن هم نخواهید داشت. با این حال اگر بتوانید با وجود تمام سختی ها خودتان را با این موج همگام و هماهنگ کنید پیشرفت شغلی بی شک در انتظارتان خواهد بود. فکر نکنید هر فرصتی که سر راهتان قرار می گیرد را باید مورد امتحان قرار بدهید، گزینه های پیش رویتان را به دقت مورد بررسی قرار دهید و عاقلانه انتخاب کنید تا فردا از آنچه انجام داده اید پشیمان نشوید.

فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

کارت قضاوت : بهترین راه برای همکاری و کنار آمدن با کسانی که عقاید و نظراتی متفاوت از شما دارند این است که خلاقیت ذهنی خود را با کمی بی طرفی و قضاوت صحیح همراه کنید. امروز زمان خوبی است تا پیش از آن که خیلی دیر شود و کنترل کارها از دستتان خارج شود به مسائل اقتصادی که به توجه فوری شما نیاز دارند رسیدگی کنید. البته که صرفه جویی و بودجه بندی کمک زیادی به شما کمک می کنند، اما پیدا کردن راه هایی برای کسب درآمد بیشتر و یادگرفتن مهارت های جدید می توانند در دراز مدت بسیار مفیدتر واقع شوند.

فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

کارت ارابه : شاید فکر کنید که دیگر چیزی نمانده است تا به راحتی و آرامش برسید و بخواهید خودتان را با یک پرش بلند به خط پایان این ماراتون پرتنش که این اواخر داشته اید برسانید. با این حال این حرکت عجولانه و از روی بی فکری می تواند برایتان گران تمام شود و نیروهایی در کار هستند که شما از آنها غافل هستید. به جای این که به زور بخواهید پیشرفت کنید باید سعی کنید هر چند آرام اما با احتیاط پیش بروید.

فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

کارت اعتدال : امروز سعی کنید کمی از اجتماع شلوغ و پرهیاهوی اطرافتان فاصله گرفته و به خودتان بپردازید. این ماه فعالیت ها و کارهای زیادی در انتظار شما هستند و سرتان تمام مدت شلوغ خواهد بود، پس بهتر است با پرداختن به مسائل معنوی کمی در وضعیت روحی و روانی خود تعادل ایجاد کنید. البته این بدان معنا نیست که می توانید کلا بیخیال کارها و وظایفتان شوید و مسائل مهمی هستند که به رسیدگی و توجه شما نیاز دارند.

فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

کارت ستاره : حتی اگر برنامه هایتان هنوز کاملا مشخص نباشند و از کارهایتان اطمینان کاملی نداشته باشید هم آینده ای درخشان تر از آن چه خودتان فکر می کنید در انتظار شما است. نگرانی های شما در رابطه با زندگی و آینده تان شدیدتر شده اند، اما خوشبختانه می تواند به ندای درونتان برای پیدا کردن راه درست اعتماد کنید. گوش کردن به آنچه حس درونیتان به شما می گوید، کمک خواهد کرد تا از برداشتن قدم های بلند و ناگهانی خودداری کرده و با احتیاط و آگاهانه پیش بروید.

فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:

کارت پاپ : امروز ایده های بسیار نبوغ آمیز به صورت کاملا ناگهانی به سرتان خواهند آمد، با این حال در حال حاضر پرداختن به وظایف و مسئولیت هایی که دارید خیلی منطقی تر و نتیجه بخش تر است و علاوه بر افزایش مهارت هایتان به شما کمک می کند تا مورد توجه مافوق خودتان قرار بگیرید و اوضاعتان در محل کارتان بهتر شود؛ پس هر چند تمرکز کردن روی کارتان سخت به نظر می رسد توصیه می شود تمام تلاشتان را در این راه بکنید.

فال تاروت فردا برای متولدین دی:

کارت قدرت : امروز همان فردایی است که منتظرش بودید پس توانایی هایتان را به کار بگیرید و آستین هایتان را برای تحقق بخشیدن به رویاهایتان بالا بزنید. شما آماده هستید تا به راحتی جزئیات سفر پیچیده ای که برای رسیدن به اهدافتان در پیش رو دارید را برنامه ریزی کنید. همچنین می توانید نقش یک معلم و پیشوای خیلی خوب را برای کسانی داشته باشید که خودشان از تجربه ها و مهارت هایی که شما دارید بهره ای نبرده اند.

فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

کارت عدالت : شما باید انعطاف پذیری لازم را داشته باشید تا بتوانید برنامه ریزی برای آینده را رها کرده و به مسئله ای که در حال حاضر باید به آن پرداخته شود رسیدگی کنید تا با این کار همراهان و حامیان بیشتری برای خود بیابید. اگر واقعیت های دنیای اطرافتان با انتظارات و خواسته های شما همخوانی ندارد نباید دیگران را مقصر بدانید، بهتر است به جای سرزنش کردن دیگران خودتان سعی کنید دنیا را همان طوری که خودتان می خواهید باشد بسازید.

فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

کارت کیمیاگر : امروز روابط شما با دیگران در مرکز اهمیت قرار دارند و این فرصت خیلی خوبی است تا به مشکلات و مسائل حل نشده موجود در روابط خود با دیگران بپردازید و سنگ هایتان را با آنها وا بکنید. ممکن است ناگهان ایده خیلی خوبی به سرتان بزند که شدیدا برای شما الهام بخش نیز هست، اما قبل از عملی کردن این ایده باید به آن فکر کنید و ببینید که آیا واقعا مفید است یا تنها یک ایده دیوانه وار زود گذر است.

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت گشتنی نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  ارسال نظر:

  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت گشتنی نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد