فال pmc | فال pmc روزانه

فال pmc روزانه 29 اردیبهشت ماه | فال pmc روزانه 29 اردیبهشت ماه شما چه چیزی نشان میدهد؟

فال pmc روزانه خود را در سایت گشتنی نیوز بخوانید.

فال pmc روزانه 29 اردیبهشت ماه | فال pmc روزانه 29 اردیبهشت ماه شما چه چیزی نشان میدهد؟
کدخبر : 11941
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

فال روزانه فردا برای متولدین فروردین ماه

در تمام طول روز با تردیدهایی روبرو خواهید بود. شما نمی دانید که باید حقیقت را مخفی کنید یا برعکس، آن را با صدای بند فریاد بزنید. هر آنچه در ذهنتان می گذرد را به زبان آورده و تحت هیچ شرایطی دروغ نگویید. شرایط کیهانی موجود به کمک شما خواهد آمد تا بتوانید ایده هایتان را به صورتی که دیگران را ناراحت و شگفت زده نکند به زبان بیاورید و شاید حتی بتوانید آنها را با خود هم داستان کنید. این اواخر به طور خیلی جدی و سنگین شروع به ورزش کرده اید؟ پس امروز خودتان را برای گرفتگی عضلات و یک بدن درد اساسی آماده کنید. تا می توانید به خودتان استراحت بدهید و هر چقدر که دلتان می خواهد در جایتان لم داده و هیچ کاری هم انجام ندهید.

فال روزانه فردا برای متولدین اردیبهشت ماه

شما از آن دسته آدم هایی نیستید که غرق در عالم خیال و رویا شوند و از واقعیت فاصله بگیرند،به همین خاطر هم دیگران نمی توانند شما را به مسیری غیر از واقعیت و منطق بکشانند. اگر در حال حاضر در یک رابطه ی عاطفی هستید امروز فرصت بسیار خوبی برای سر و سامان دادن به این رابطه خواهد بود. امروز تمام روز احساس می کنید که یک مهمان ناخوانده به دیدنتان خواهد آمد و تا پیش از غروب آفتاب خواهید دید که حستان به شما دروغ نمی گفته است. فقط به احتمال زیاد تعداد مهمان ها بیشتر از یک نفر خواهد بود. برخی از دوستانتان خبرهای خوبی می خواهند به شما بدهند که دوست دارند هر چه زودتر با شما در میان بگذارند.

فال روزانه فردا برای متولدین خرداد ماه

طی چند روز گذشته با چالش های زیادی از موانع بیرونی مانند اتفاقاتی که تأخیرهایی در برنامه هایتان به وجود آورده اند گرفته تا محدودیت های درونی مانند ترس و احتیاط بیش از حد برای شما چالش های دشواری را به وجود آورده اند. پیش از این که بتوانید کوچک ترین پیشرفتی داشته باشید باید برخی مسائل را حل کنید. وقتی پای تعیین اهداف بلند مدت به میان بیاید شما قهرمان برنامه ریزی و اجرای نقشه هایتان با ارده و اطمینان و در نهایت رسیدن به این اهداف هستید. خوشبختانه انرژی کیهانی نیز امروز به کمک شما آمده است تا رسیدن به این اهدافتان را برای شما راحت تر کند.

فال روزانه فردا برای متولدین تیر ماه

امروز برای شما روز هیجان انگیزی خواهد بود. حالتان حسابی خوب است و هیچ مشکلی در به کار گرفتن انرژی خود در انجام فعالیت هایتان ندارید، اما اگر با کمی مخالفت و انرژی منفی از جانب اطرافیانتان مواجه شدید تعجب نکنید. ایده های شما آنقدر خلاقانه هستند که هر کسی نمی تواند به راحتی با آنها کنار بیاید. سعی کنید با آرامش و خونسردی آنها را به همراهی با خود قانع کنید. امروز از این که وقت کافی برای پذیرفتن دعوت هایی که از شما می شوند را دارید استفاده کنید و از روز تعطیلتان لذت ببرید. اما متاسفانه شما انرژی و فرصت کافی برای این که به همه این مهمانی ها برسید را نخواهید داشت و باید چند تایی از این دعوت ها را رد کنید.

فال روزانه فردا برای متولدین مرداد ماه

امروز مواظب باشید از کوره در نروید و خونسردی خود را حفظ کنید. شما با محدودیت های مادی و حرفه ای مواجه بوده اید که باعث به هم ریختن اعصابتان شده اند. تلاش برای رسیدن به یک موقعیت بدون نقص در حال حاضر غیر منطقی است و نقشه های بلندپروازانه راه به جایی نخواهند برد. کمی احتیاط در پیش بگیرید و دست از اقدام های بیش از حد جسورانه بردارید. امروز مسائل مادی در برابر مسائل معنوی برای شما از اهمیت بسیار کمتری برخوردار هستند. دلتان می خواهد خودتان را از این دنیایی که انگار در آن چیزی جز پول و مادیات برای دیگران ارزشمند نیست دور کنید و به یک جایی در دل طبیعت پناه برده و برای چند ساعت هم که شده از این فضا فاصله بگیرید.

فال روزانه فردا برای متولدین شهریور ماه

امروز انگار زمان متوقف شده است و همه چیز در سکون کامل فرو رفته است. از این توقف بهره جسته و به اهداف و انگیزه های خود خوب فکر کنید. شما دارید بیش از اندازه به مشکلات و سرنوشت یک نفر دیگر می پردازید. شاید بهتر باشد همان قدر که برای دیگران وقت صرف می کنید برای خودتان و مشکلاتتان هم وقت بگذارید. اگر امروز مجبور هستید زمانی از روز تعطیلتان را صرف کارتان کنید سعی کنید صبح زود بیدار شده و این کارها را به انجام برسانید تا بتوانید بقیه روز را به خودتان و عزیزانتان اختصاص دهید. امروز کسی که دوستش دارید به نظر شما فوق العاده ترین، کامل ترین و دوست داشتنی ترین آدم دنیا خواهد بود.

فال روزانه فردا برای متولدین مهر ماه

امروز اوضاع در خانه و یا جمع دوستانتان کمی قمر در عقرب شده است و همین باعث می شود که احساس بیقراری کنید و بخواهید یک چیزی که خودتان هم دقیقا نمی دانید چیست را تغییر بدهید، با این حال میل چندانی هم به حرکت در این جهت احساس نمی کنید. نارضایتی و شکایتی که همراه با عمل نباشد به هیچ دردی نمی خورد، پس یا دست به کار شوید یا دست از نق زدن بردارید. امروز روز خوبی برای انجام کارهای جدید، سخت و پیچیده نیست. بهتر است کارهایی را انجام دهید که به تمرکز و توجه چندانی نیاز ندارند. به عنوان مثال نظافت خانه و انباریتان، یا نظم دادن به کابینت های آشپزخانه می تواند ایده خیلی خوبی باشد.

فال روزانه فردا برای متولدین آبان ماه

شما خودتان را مورد بررسی قرار داده و به این نتیجه رسیده اید که برخی ویژگی های ظاهری و شخصیتی خود را دوست ندارید و باعث ناراحتی شما می شوند. امروز این فرصت را برای شما فراهم خواهد کرد تا این ویژگی های ناخوشایند را در خود تغییر داده و یا آنها را پذیرفته و نظرتان را در موردشان تغییر دهید. اگر نگرانی های خود در این مورد را با یکی از دوستان نزدیک و یا اعضای خانواده تان در میان بگذارید آنها کمک زیادی به شما خواهند نمود. آیا شما یک هنرمند، نویسنده و یا موزیسین هستید؟ اگر اینطور باشد کار شما امروز جنبه جدیدی به خود خواهد گرفت و تغییرات محسوسی را در نتیجه کارتان مشاهده خواهید کرد.

فال روزانه فردا برای متولدین آذر ماه

گاهی دیگران شما را برای این که در روابطتان سیاست لازم را ندارید مورد سرزنش قرار می دهند، اما امروز شرایط کیهانی موجود باعث شده اند که در روابط خود حساسیت بیشتری نشان دهید. شما احساس می کنید که ناگهان توانایی بیشتری در درک کردن دیگران و گوش کردن به حرف های آنها پیدا کرده اید و همین باعث می شود که آنها هم نظرشان را در مورد شما تغییر داده و فکر کنند که برای آنها ارزش بیشتری قائل می شوید و خودخواه نیستید. شما این اواخر به فکر کم کردن وزنتان و به دست آوردن تناسب اندام بوده اید و کارهایی هم از جمله گرفتن رژیم و ورزش کردن را هم به برنامه تان اضافه کرده اید، اما بهتر است کمی احتیاط کنید و ناگهان تا این حد به خودتان فشار وارد نکنید.

فال روزانه فردا برای متولدین دی ماه

شما می توانید خیلی راحت کاری کنید که موقعیت های بحرانی و نگران کننده خیلی ساده تر از آنچه که هستند به نظر برسند. امروز شاهد بحران های زیادی خواهید بود و این شما هستید که باید به دیگران آرامش بدهد و موقعیت را بدون آن که نگران شود و یا در مورد آن مبالغه کند مورد بررسی قرار دهد. این توانایی فوق العاده ی شما در کنار آرامش بی نظیری که دارید ترکیب بسیار خوبی خواهد بود و شما را قادر می سازد تا به هر مشکلی غلبه کنید. بعداز ظهر امروز اگر برنامه خاصی ندارد برای این که حوصله تان سر نرود می توانید یک کیک و یا شام خوشمزه به تنهایی و یا به کمک همسرتان درست کرده و دوستانتان را به منزلتان دعوت کنید.

فال روزانه فردا برای متولدین بهمن ماه

ایده ها و نظرات خود را بدون ترس از آن که مورد قضاوت یا تمسخر قرار بگیرید بیان کنید. ترس از مسخره شدن بزرگترین نقطه ضعف شماست و همین گفتن حرف ها و نظراتتان را برای شما به چالشی دشوار تبدیل کرده و باعث می شود به استفاده از نظرات دیگران پناه ببرید. کمی شجاعت به خرج داده و خودتان را از این زنجیرهایی که به دست و پای خود بسته اید نجات دهید. امروز مقداری پول به صورت کاملا غیر منتظره به دست شما خواهد رسید. به احتمال زیاد مبلغ آن خیلی زیاد نیست، اما بهر حال برای شما خوشایند خواهد بود. ممکن است این پول را مدت ها پیش به کسی قرض داده باشید و امروز در حالی که دیگر از پس گرفتن آن نا امید شده اید به شما بازگردانده شود.

فال روزانه فردا برای متولدین اسفند ماه

قدرت تخیل شما در حال حاضر در سطح بسیار بالایی قرار دارد، اما در بیان ایده ها و افکارتان با مشکل مواجه هستید و نمی توانید به راحتی آنچه در ذهنتان می گذرد را در قالب کلمات بیان کنید. خودتان را زیاد درگیر جمله بندی و این که چطور حرفتان را بزنید که طرف مقابلتان خوشش بیاید نکنید. همین که شروع به حرف زدن بکنید کلمات خودشان کنار هم ردیف خواهند شد. امروز هنرهای خلاقانه و ابداعی شما را به طور ویژه ای به خود جذب خواهند کرد و به همین دلیل هم باید تا می توانید از گالری های هنری فاصله بگیرید، زیرا در غیر این صورت چنان هزینه ای روی دست خودتان خواهید گذاشت که فردا که عقلتان سر جایش بیاید دچار حسرت و پشیمانی خواهید شد.

آیا این خبر مفید بود؟
اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    ارسال نظر:

    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان