روانشناسی | شخصیت شناسی

روانشناسی | بگو از کدوم حیوان بیشتر میترسی تا بدترین خصلتت رو بگم

در تست شخصیت ترس، ترس های خود را با انتخاب حیوانی که شما را بیشتر می ترساند، آشکار کنید و در مورد شخصیت خود بیشتر بدانید. پس بگوید کدام یک از این حیوانات شما را بیشتر می ترساند!

روانشناسی | بگو از کدوم حیوان بیشتر میترسی تا بدترین خصلتت رو بگم
کدخبر : 11858
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

تست روانشناسی یک ابزار است که توسط متخصصین روانشناسی برای تعیین و اندازه‌گیری ویژگی‌های شناختی، عاطفی، شخصیتی و رفتاری فرد در نظر گرفته می‌شود. این تست‌ها به صورت مختلف طراحی و اجرا می‌شوند. برخی از این تست‌ها توسط روانشناسان برای تشخیص اختلالات روانی و رفتاری، تحلیل شخصیت و تعیین سطح هوشی و توانایی‌های شناختی شخص استفاده می‌شوند. تست‌های روانشناسی ممکن است شامل پرسشنامه، آزمون‌های شناختی، آزمون‌های عملکردی، و آزمون‌های فیزیولوژیک باشد. این تست‌ها می‌توانند از ابزارهای ساده تا ابزارهای پیشرفته‌تری اعم از تصاویر، ویدئوها، صدا و سایر ابزارهای تشخیصی بهره بگیرند. تست‌های روانشناسی دارای شاخص‌های مختلفی هستند که در مورد هر فرد بررسی می‌شود. برخی از این شاخص‌ها شامل خصوصیات شخصیتی، قابلیت‌های شناختی، عواطف و رفتارهای فردی، اضطراب، استرس و افسردگی و سایر اختلالات روانی و رفتاری است. در نتیجه، تست‌های روانشناسی یک ابزار مهم برای تعیین و اندازه‌گیری ویژگی‌های روانی فرد است، که به کمک آن می‌توان بهبود روانشناسی و رفتار فرد را مدیریت کرد.

خفاش

خفاش ها موجودات فوق العاده باهوش هستند. آن‌ها عاشق وارونه بودن اند و این توانایی منحصر به فرد باعث می شود در مقایسه با سایر موجودات زنده عجیب به نظر برسند. این اشخاص بیشتر به خرافات باور دارند و از جامعه و اجتماع می ترسند و تمایل دارند خودشان را پنهان کنند. خفاش می خواهد به شما نصیحتی کند: «از انزوا و تنهایی بیرون شوید و با دوستان و عزیزان تان وقت بگذرانید.»

تست شخصیت ترس؛ عنکبوت

عنکبوت در اساطیر یونان باستان حیوانی مقدس برای الهه خرد، آتنا است. در اغلب باورها تار عنکبوت نماد دنیای مادی ماست. اشخاصی که عنکبوت را انتخاب کرده اند، بیشترین ترس شان از دست دادن دنیا هست.

جغد

جغد در ادبیات زبان فارسی نماد ویرانه نشینی و انسان های زشت خو هست. مردم از جغد ها می ترسند، زیرا آن‌ها توانایی های مرموز و عجیب و غریبی دارند. از جنبه های خوب آن‌ها می توان گفت: جغدها همیشه آماده هستند و بر محیط اطراف خود کنترول دقیقی دارند.

مار

اگر مار را انتخاب کردید، باید بدانید که مارها همیشه در کف زمین هستند، اما می توانند سریع حرکت کنند یا حتی بپرند. خم می شوند اما نمی شکنند. آن‌ها همچنین بسیار صبور اند و تقریبا همیشه منتظر طعمه خود هستند. مار می خواهد این توصیه را به شما بدهد: «سم از درون می آید. البته بدترین نوع زهر از مار است. مارها در برابر سم خود مصون هستند. اما به شما یادآوری کنم که بهترین داروهای مدرن از سموم تهیه می شوند. بنابراین زهر خود را به درمان تبدیل کنید.»

تست شخصیت ترس؛ گربه

گربه ها موجودات شگفت انگیزی هستند. آن‌ها همیشه به عشق و توجه نیاز دارند تا در رابطه بمانند. گربه به شما یادآوری می کند: «مستقل بمانید. این بدان معنا نیست که باید از روابط اجتناب کنید، اما به این معنی است که همیشه باید برای خودتان زمان اختصاص دهید. و البته خود را از شر افراد سمی رها کنید. دوست داشتن و مراقبت از خود اولین گام خوشبختی است.»

خرگوش

خرگوش با بهار مرتبط است. آن‌ها می تواند زندگی را چند برابر کنند. بنابراین، اعتقاد بر این است که خرگوش ها با باروری، خلاقیت مرتبط هستند. خرگوش می خواهد چیزی را به شما یادآوری کند: «داشتن روابط یک نعمت است. از این که با اشخاص رابطه دارید نباید خجالت بکشید.»

خوانندگان عزیز و دوست‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: