روانشناسی | شخصیت شناسی

روانشناسی | اول گلابی دید یا فیل؟ بگو تا بگم چقدر حواس پرتی

تست شخصیت امروز میزان امید و باور شما در زندگی و مشکلات را به چالش کشیده است.

روانشناسی | اول گلابی دید یا فیل؟ بگو تا بگم چقدر حواس پرتی
کدخبر : 11586
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

تست روانشناسی یک ابزار است که توسط متخصصین روانشناسی برای تعیین و اندازه‌گیری ویژگی‌های شناختی، عاطفی، شخصیتی و رفتاری فرد در نظر گرفته می‌شود. این تست‌ها به صورت مختلف طراحی و اجرا می‌شوند. برخی از این تست‌ها توسط روانشناسان برای تشخیص اختلالات روانی و رفتاری، تحلیل شخصیت و تعیین سطح هوشی و توانایی‌های شناختی شخص استفاده می‌شوند. تست‌های روانشناسی ممکن است شامل پرسشنامه، آزمون‌های شناختی، آزمون‌های عملکردی، و آزمون‌های فیزیولوژیک باشد. این تست‌ها می‌توانند از ابزارهای ساده تا ابزارهای پیشرفته‌تری اعم از تصاویر، ویدئوها، صدا و سایر ابزارهای تشخیصی بهره بگیرند. تست‌های روانشناسی دارای شاخص‌های مختلفی هستند که در مورد هر فرد بررسی می‌شود. برخی از این شاخص‌ها شامل خصوصیات شخصیتی، قابلیت‌های شناختی، عواطف و رفتارهای فردی، اضطراب، استرس و افسردگی و سایر اختلالات روانی و رفتاری است. در نتیجه، تست‌های روانشناسی یک ابزار مهم برای تعیین و اندازه‌گیری ویژگی‌های روانی فرد است، که به کمک آن می‌توان بهبود روانشناسی و رفتار فرد را مدیریت کرد.

فیل:

در پاسخ شما به تست شخصیت امروز باید بگوییم اگر ابتدا فیل را دیدید نشان می دهد شما شخصیت متمرکزی دارید. شما به شدت اهل برنامه ریزی هستید. عشق و خانواده برای شما اولویت دارد . اما نکته جالب اینجاست که در برخورد با مشکلات زندگی هیچ وقت ناامید نیستید هر بار که زمین می خورید باردیگر قدرتمندتر ادامه می دهید. همین روحیه مقاوم و مصمم شما از شما یک شخصیت دوست داشتنی برای اطرافیانتان ساخته است.

گلابی:

اما اگر گلابی را در اولین نگاه دیدید باید بگوییم شما فردی احساساتی ، شیرین و بذله گو هستید ولی هیچ وقت از جلب توجه خوشتان نمیاد چون از نگاه افراد و بار نگاه آنها انرژی و فرکانس مثبتی دریافت نکرده اید گاهی به علت همین قلب مهربان و آرام شما مورد آسیب قرار می گیرید که باید مراقب باشید.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: