روانشناسی | تست شخصیت شناسی

روانشناسی | میخوای طرف مقابلتو بشناسی ؟ ازش بپرس چه رنگی دوست داره

یک تست جالب و شناخت آدم ها با استفاده از تفسیر رنگ مورد علاقه دیگران.

روانشناسی | میخوای طرف مقابلتو بشناسی ؟ ازش بپرس چه رنگی دوست داره
کدخبر : 10440
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

تست روانشناسی رنگ ها: رنگ هایی که در مرکز رنگین کمان قرار دارند، رنگ های گرم نامیده می شوند. این‌ها عمدتا قرمز، نارنجی، زرد، صورتی و تمام سایه های آن‌ها هستند. رنگ های گرم مانند اسم خود نماد گرما و شور هستند. آن‌ها احساس خوشی و دوستی را برمی انگیزند.

رنگ های گرم نشان می دهد که اتاق پر از انرژی مثبت است. افرادی که رنگ های قرمز، نارنجی و زرد را ترجیح می دهند طبیعتی مهربان دارند و عاشق تعامل اجتماعی هستند. آن‌ها دوست دارند با افراد جدید ملاقات کنند، پیوند برقرار کنند و روابط صمیمی برقرار کنند. شما همچنین به احتمال زیاد یک فرد برونگرا هستید اما می توانید یک درون گرای پر جنب و جوش نیز باشید.

در تست روانشناسی رنگ ها سایه‌های تیره‌تر رنگ‌های گرم نشان‌دهنده این است که شما ماجراجو هستید و دوست دارید در زندگی ریسک کنید، در حالی که رنگ‌های ملایم‌تر نشان می‌دهد که شما جاه‌طلب هستید.

تست روانشناسی رنگ ها؛ رنگ های سرد

رنگ هایی که در انتهای دیگر طیف رنگین کمان قرار دارند، رنگ های سرد نامیده می شوند. این‌ها عبارتند از آبی، بنفش، سبز و سایه های مربوط به آن‌ها. رنگ های سرد نماد آرامش و راحتی است.

اتاق هایی با دیوارهای رنگ آمیزی شده با رنگ های سرد، به خصوص آبی، آرامش بخش و فضای آرامی دارند. اگر چنین رنگ‌های سرد را به دیگران ترجیح می‌دهید، به احتمال زیاد درون‌گرا هستید. شما فردی اجتماعی نیستید، اما هر از گاهی از همراهی دیگران لذت می برید. همه چیز به روحیه شما بستگی دارد. با این حال، وقتی مشکلاتی پیش می‌آیند، تمایل دارید به سمت تنهایی بروید.

شما تنهایی را بیشتر از هر چیزی دوست دارید. ترجیح می دهید در خانه تنها بمانید و کتاب بخوانید تا اینکه برای مهمانی بیرون بروید. بیشتر اوقات آرام می مانید و دوست دارید روی افکار فلسفی تمرکز کنید. شما عاشق کاوش در معنای زندگی و سایر نظریه های انتزاعی هستید.

رنگ های خنثی

تست روانشناسی رنگ ها: رنگ های خنثی آن‌هایی هستند که خیلی چشم نواز نیستند، مانند قهوه ای، خاکستری یا سیاه. این رنگ ها انعکاس چندانی ندارند و کاملا کم رنگ هستند. اگر رنگ های خنثی را دوست دارید، پس فردی عملگرا هستید و همه چیز را ایمن بازی می کنید.

شما از چیزی طرفداری نمی کنید، بحث برانگیز نیستید و منطق را بر احساسات ترجیح می دهید. شما بسیار تحلیل گر هستید و همیشه به پیامدهای آینده تصمیمات خود فکر می کنید. رفتار شما به طور قابل توجهی متفاوت است. شما می توانید در اطراف برخی از افراد برون گرا، خوشایند و بیگانه ها محتاط یا ساکت باشید. شما همچنین دوست دارید فهرست ها را سازماندهی و تهیه کنید. دوست دارید برنامه ریزی کنید و به آنها پایبند باشید.

تست روانشناسی رنگ ها؛ رنگ سفید

تست روانشناسی رنگ ها: رنگ سفید یکی از منحصر به فرد ترین رنگ هاست. اما در اینجا یک واقعیت جالب برای شما وجود دارد: سفید و سیاه واقعا رنگ نیستند و در طیف رنگین کمان نیز وجود ندارند. سفید به عنوان رنگ نور یا مجموع کل رنگ ها تعریف می شود، در حالی که سیاه دقیقا برعکس، عدم وجود نور است. در هر صورت، در حالی که رنگ سفید معمولا یک رنگ خنثی در نظر گرفته می شود، لیاقت دسته بندی خاص خود را دارد.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: