روانشناسی | تست روانشناسی

روانشناسی |اگه می خوای شخصیت خودت رو بشناسی این تست را امتحان کن !

روشی را که قفل گوشی هوشمند خود را باز و بسته می کنید، انتخاب کنید . الگوی قفل شما شخصیت واقعی شما را نشان می دهد!

روانشناسی |اگه می خوای شخصیت خودت رو بشناسی این تست را امتحان کن !
کدخبر : 10393
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

شماره 1

شما همیشه به دیگران فکر می کنید و حتی تا آنجا پیش خواهید رفت که با فکر کردن به راه حل برای مشکلاتشان به آنها کمک می کنید.

شما مانند یک فرد برون‌گرا به نظر می‌رسید، اما در درون، در واقع فردی محتاط و درون‌گرا هستید. با این حال، همیشه سعی می کنید مانند یک فرد مستقل و شجاع به نظر برسید در حالی که از شکست و تنهایی می ترسید.

علاوه بر این، شما برای دوستی ارزش زیادی قائل هستید، اما دوستان شما باید واقعاً اعتماد شما را جلب کنند زیرا به راحتی به کسی اعتماد نمی کنید. شما همچنین بسیار بردبار هستید اما به راحتی همه چیز را در قلب خود نگه می دارید و نمی خواهید احساسات خود را به اشتراک بگذارید. از این رو، اطرافیان معمولاً مراقب شما هستند زیرا شما حساس هستید و همه چیز را شخصی می‌گیرید.

شماره 2 در تست شخصیت شناسی تصویری الگوی قفل موبایل

شما فردی بسیار غیرقابل پیش بینی هستید و اطرافیان شما برای حدس زدن افکار شما مشکل دارند. علاوه بر این، شما بسیار رمانتیک هستید و نگران دیگران هستید. با این حال، دوست دارید چیزهایی را برای خود نگه دارید، حتی زمانی که ناراحت هستید. شما کاملا محتاط هستید.

با این حال، شما همیشه امیدوار هستید که مردم احساسات شما را درک کنند. وقتی کسی به شما توجه می کند احساس درک و دوست داشتن خواهید داشت. شما رازهای زیادی دارید و آنها را فقط با کسانی که با شما نزدیک هستند در میان می گذارید. شما به راحتی با غریبه ها خودمانی نمی شوید، اما هنگامی که با کسی رابطه نزدیکی برقرار می کنید، می توانید تقریباً در مورد هر چیزی با او صحبت کنید.

شماره 3

شما طرفدار پیچیدگی نیستید و دوست دارید همه چیز را ساده نگه دارید. سادگی شما در نحوه برخورد با مشکلات و کسانی  است که در گذشته شما را به دردسر انداخته‌اند. این نشان می‌دهد که شما کینه‌تان را حفظ نمی کنید و به راحتی دیگران  را می‌بخشید. علاوه بر این، شما برای رسیدن به اهداف خود بسیار سخت کار می کنید. شما همچنین در تفکر استراتژیک خوب و در هنگام کار دقیق هستید.

اگر مردم با شما خوب رفتار کنند، تمام تلاش خود را می کنید تا همان لطف را به آنها برگردانید. شما همچنین عاشق خندیدن و داشتن اوقات خوش هستید، اما برای تصمیم گیری در مورد مسائل، دچار سختی می شوید. اگر از شما خواسته شود رنگی را انتخاب کنید، تصمیم گیری شما یک روز طول می کشد.

شماره 4 در تست شخصیت شناسی تصویری الگوی قفل موبایل

شما همیشه چیزی می گوئید که واقعاً منظورتان نیست. دوستانتان گاهی اوقات از شما سوء استفاده می کنند. شما فردی مستقل و قوی به نظر می رسید، اما در واقع آنقدر قوی نیستید که دیگران فکر می کنند. معمولاً شما از آسیب دیدن توسط دیگران می ترسید، عمدتاً به این دلیل که در گذشته چند بار مورد سوء استفاده قرار گرفته اید، بنابراین به راحتی با کسانی که با آنها صمیمی نیستید خودمانی نمی شوید. شما همچنین به نظر دیگران اهمیت نمی دهید، زیرا برای نظر خود ارزش قائل هستید.

با این حال، شما در واقع فردی بسیار آرام و خونسرد هستید، بنابراین تنها پس از مدت ها فکر کردن به آن تصمیم می رسید.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: