روانشناسی | تست شخصیت شناسی

روانشناسی | بگو اول کدومو انتخاب میکنی تا ویژگی های نابتو بگم

به تصاویر زیر نگاه کنید و بگید که کدوم یک از اون ها رو بیشتر دوست دارید و از تماشای کدومشون بیشتر لذت می برید. فکر کنید که تصاویر زیر هر کدام یک تابلو نقاشی هستند حالا کدام یک از این نقاشی ها مورد علاقه شما می باشد؟

روانشناسی | بگو اول کدومو انتخاب میکنی تا ویژگی های نابتو بگم
کدخبر : 10344
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

از تماشای تصویر A بیشتر لذت می برم

اگر تصویری مورد علاقه شما تابلو A می باشد به معنای این است که شما غالبا فردی خوش بین و امیدوار هستید. سعی می کنید به ندای قلبتان یا احساساتتان گوش دهید و معمولا تصمیماتتان را هم بر  مبنای احساساتتان می گیرید. در زمینه هنر و کارهای هنری نیز استعداد دارید و می توانید بسیار خارق العاده عمل کنید. نهایتا آنچه که باید به آن توجه داشته باشید این است که شما روحیه بسیار حساسی دارید پس مراقب باشید تا افراد مختلف از شما سو‌استفاده نکنند.

از تماشای تصویر B بیشتر لذت می برم

انتخاب تصویر شماره B به معنای آن است که شما فردی ریسک پذیر و مبارز هستید که به هیچ عنوان دست از تلاش کردن برای رسیدن به خواسته هایتان بر نمی دارید. این روحیه بالای شما باعث شده است که همیشه دوستتان زیادی داشته باشید و دورتان شلوغ باشد. البته این نکته هم در مورد شما صادق است که گاها تصمیمات سریع و غیر منطقی می گیرید اما عادت ندارید که خودتان را به نتایج آن ها گره بزنید یعنی به زندگیتان ادامه می دهید و گاها آن ها را فراموش می کنید.

از تماشای تصویر C بیشتر لذت می برم

اصولا برایتان مشکل است که از دیگران کمک بخواهید و ترجیح می دهید تمامی کارهایتان را خودتان انجام دهید دلیل آن هم این است که شما فرد بسیار مستقلی هستید در واقع شما ذاتا یک رهبر هستید. روحیه استقلال‌طبلانه و رهبر‌گونه ای که دارید به شما کمک می کند تا در شغلتان موفق تر باشید. در نهایت این را به عنوان یک نصیحت در نظر بگیرید در زندگی نباید از شادی و لذت بردن از لحظات غافل شد.

به گزارش شایانیوز، شما کدام یک از تصاویر بالا را هراسناک تر دیدید و پاسخ را تا چه اندازه نزدیک به خودتان احساس کردید؟ نظرات و تجربیات خودتون رو با ما به اشتراک بگذارید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: