وام فوری | وام فوری بدون ضامن

وام فوری 100 میلیونی با اقساط بلند مدت | از دریافت وام فوری بدون ضامن جا نمانید

مشتریان بانک آینده که برای خرید کالاهای مختلف کمبود نقدینگی دارند، می‌توانند از طریق درخواست وام 100 میلیون تومانی طرح «طراوت»، محصولات مورد نیازشان را خریداری کنند.

وام فوری 100 میلیونی با اقساط بلند مدت | از دریافت وام فوری بدون ضامن جا نمانید
کدخبر : 10096
پایگاه خبری تحلیلی گشتنی نیوز :

وام فوری یکی از تسهیلات بانکی وسوسه برانگیز است.در شرایط اقتصادی فعلی و کمبود نقدینگی، مردم را تشویق به گرفتن وام فوری میکند. زوج های جوان و کار آفرینان برای شروع تازه می توانند از وام فوری برای تحول زندگی خود استفاده کنند. نیاز به وجه نقد برای شروع یا اتمام کاری باعث پیداکردن طرفداران زیادی برای وام فوری شده است. اخبار جدید از وام فوری را در ادامه بخوانید.

مشتریان بانک آینده که برای خرید کالاهای مختلف کمبود نقدینگی دارند، می‌توانند از طریق درخواست وام 100 میلیون تومانی طرح «طراوت»، محصولات مورد نیازشان را خریداری کنند.

به گزارش بانک اول مشتریانی که مایل به استفاده از وام 100 میلیون تومانی بانک آینده هستند باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده بلندمدت داشته باشند. ضمانت اصلی برای این وام مسدودی سپرده یا ارائه ضامن رسمی است. در صورتی که سپرده وام گیرنده به عنوان ضمانت باشد، بانک آن را تا پایان بازپرداخت اقساط مسدود خواهد کرد. سود این تسهیلات براساس مدت زمان پرداخت اقساط تعیین می‌شود، اما در کل حداکثر به 18 درصد می‌رسد. سقف مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات هم 36 ماه است.

با توجه به  بیشترین  مبلغ وام، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت آن، میزان هر قسط 3 میلیون و 615 هزار و 240 تومان است. کل سود تسهیلات، 30 میلیون و 148 هزار و 624 تومان و مجموع رقم وام و سود آن، 130 میلیون و 206 هزار و 624 تومان خواهد بود.

آخرین آمار وام های تکلیفی پرداخت شده توسط بانک آینده

بانک آینده یک بانک خصوصی است که فعالیت خود را در راستای خدمت رسانی به مردم آغاز کرد و اکنون نیز تمامی خدمات مجاز بانکداری شرکتی، اختصاصی و الکترونیکی را به مشتریان واجد شرایط خود ارائه می‌دهد. بانک آینده در قالب انواع طرح‌ها به متقاضیان وام پرداخت می‌کند.

این مجموعه علاوه بر ارائه طرح‌های تسهیلاتی، در زمینه پرداخت وام‌های تکلیفی نیز سابقه دارد. براساس آخرین اخبار، بانک آینده طی ده ماهه ایتدایی سال جاری به 13 هزار نفر تسهیلات ازدواج پرداخت کرده است. آخرین آمار و گزارش‌ها از پرداخت 14 هزار فقره وام قرض الحسنه فرزندآوری توسط این مجموعه حکایت می‌کند.

شرایط وام 200 میلیون تومانی بانک سینا + مبلغ اقساط

مشتریان بانک سینا که نیازمند وام هستند، این امکان را دارند با افتتاح حساب قرض الحسنه در یکی از شعب این مجموعه وام 200 میلیون تومانی طرح «ارمغان» را دریافت کنند.

به گزارش بانک اول آن دسته از مشتریان بانک سینا که خواهان وام 200 میلیون تومانی این مجموعه هستند، باید حداقل2 ماه از زمان افتتاح سپرده آن‌ها گذشته باشد. ضمنا مبلغ کف سپرده برای دریافت این تسهیلات 5 میلیون تومان اعلام شده است. متقاضیان این تسهیلات باید علاوه بر ارائه ضامن رسمی، سند ملکی نیز داشته باشند. سود تسهیلات مذکور 18 درصد است. زمان پرداخت اقساط این تسهیلات براساس مدت ماندگاری سپرده تعیین می‌شود،اما در کل حداکثر مدت بازپرداخت آن به 60 ماه می‌رسد.

با توجه به مبلغ وام، نرخ سود و حداکثر مدت زمان بازپرداخت تسهیلات، میزان هر قسط 5 میلیون و 78 هزار و 685 تومان است. کل سود وام، 104 میلیون و 721 هزار و 129 تومان و مجموع رقم تسهیلات و سود آن، 305 میلیون و 721 هزار و 129 تومان خواهد بود.

گزارش وام های تکلیفی بانک سینا

بانک سینا در قالب انواع طرح‌های مختلف، به متقاضیان واجد شرایط تسهیلات می‌پردازد. این بانک براساس ابلاغ بانک مرکزی، انواع وام‌های تکلیفی را نیز به متقاضیان واجد شرایط اعطا می‌کند. براساس آخرین گزارش روابط عمومی بانک سینا، پرداخت وام قرض الحسنه ازدواج این مجموعه تا پایان دی ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته 200 درصد رشد پیدا کرده است. طبق این گزارش، بانک سینا تا انتهای دی ماه 4 هزار و 182 فقره تسهیلات ازدواج به متقاضیان واجد شرایط اعطا کرد. علاوه بر این تسهیلات، تاکنون وام‌های دیگری در خصوص فرزندآوری، ودیعه مسکن و … توسط این بانک پرداخت شده است.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: